HILLSIDE HAKKINDAÖDÜLLER & BASINDAMARKALAR
VLOG & MAGAZINESOSYALBİZE ULAŞINKARİYER

NEDEN HILLSIDE?

Yenilikçi uygulamaları ile ilklerin öncüsü Hillside (Alarko Turizm Grubu) otelcilik ve leisure sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöre getirdiği heyecan ve farklı bakış açısıyla misafirlerine hitap eden grup, hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana “Bireylerin boş zamanlarını verimli ve kaliteli bir şekilde değerlendirmesi” olarak ifade edilebilecek olan “leisure” kavramını Türkiye’ye tanıtan ve sektörün bu alanda gelişmesini sağlayan ilk kurumdur.


Sahiplendiği “İyi hissettirme” misyonu ve “Sürekli gelişim” yaklaşımı ışığında dünyadaki trendlere yön veren dinamikleri özümseme, güncel bir şekilde çalışmalarına yansıtma, mühendislik yöntemleriyle analiz etme ve ölçümleme anlayışıyla birleştiren hillside, özgün ve inovatif çözümler üreterek sektöründeki öncü ve lider konumunu devam ettirmektedir.


Alarko Turizm Grubu, bünyesinde bulunan Hillside Beach Club, Hillside City Club Etiler, Cinecity Sinemaları ve Sanda Spa işletmeleriyle misafirlerine nitelikli, bütünsel ve kişiye özel hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

ABONE OL

“Hillside dünyası hakkında iyi hissettiren gelişmeleri ve projeleri takipte kalmak için”